השתלות שיניים

לייעוץ עם רופא מומחה מלאו את הפרטים

לייעוץ עם רופא מומחה
מלאו את הפרטים הבאים >

תוכן עניינים

השתלות שיניים (המכונות גם השתלות שיניים) מיועדות לא רק לאנשים שרוצים תמונה – חיוך מושלם – אלא גם למי שלא.

כאשר משווים את עלות השתלות השיניים

חשוב לקחת בחשבון את אורך החיים שהם מציעים, שלא תמיד מובטח על ידי שיטות אחרות ומסורתיות יותר. רופאי שיניים קיפצו את המגמה של השתלות שיניים שהפכו לאופציה הטיפולית הנבחרת במצבים רבים. כדאי לראות את ההבדל בין היתרונות והעלויות של סוגים שונים של שתלים וטיפולים אחרים. בהשוואה לטיפולים אחרים כמו תותבות או סתימות, חשוב גם לקחת בחשבון את חיי השתל ואת העובדה שהוא מציע אריכות חיים שלא תמיד משתלמת בשיטות אחרות או "מסורתיות" כאשר משווים את עלות משחת השיניים או טיפולים אחרים דרך הפה.

אם אתם מודעים לעצמכם מכיוון שחסרה לכם שן אחת או יותר ואתם מעדיפים שלא יהיה לכם גשר או תותבות מלאות או חלקיות

עליכם לשאול את רופא השיניים אם השתלת שיניים היא אפשרות. אם אתה חובש תותבת לא נוחה או שאינך רוצה להסיר את מבנה השן הטוב שלך לבניית הגשר, היית מועמד טוב להשתלות שיניים. אם גם אתם מודעים לעצמכם מכיוון שחסרה שן, דברו עם רופא השיניים שלכם אם תוכלו לעזור אם אינכם מרגישים בנוח עם שיניים תותבות ואם כן, האם ברצונכם לקבל את ההזדמנות או לא להסיר את השיניים או המבנים הטובים. לבנות גשרים.

רופא שיניים שתל בפייקוויל, MD, יתן לך בדיקה בעל פה, כולל צילומי רנטגן, כדי לקבוע אם השתלת שיניים היא הבחירה האידיאלית. ד"ר אזרבל יבדוק את החניכיים ואת מבני הפה שלך אם השתלות שיניים מהוות אפשרות טובה עבורך.

תלוי כמה שיניים אתה צריך להחליף

ניתן להתקין להשתלת שיניים שיקום תפור או תותבת גשר (זהו פריודונטיום הקיים בשן אך לא על השתלים הדנטליים). ישנם היבטים רבים המבדילים בין שיניים מגושרות (כלומר כתרי שיניים) לבין גשרים ותותבות. ניתן להשתמש בשתלים דנטליים להחלפת מגוון שיניים, כגון שיניים בחללים, חניכיים ומבני פה אחרים, כמו גם להסרת שיניים אחרות.

אם תקבל השתלת שיניים

הצוות בטיפול שיניים מתקדם בספרינגפילד בהחלט ידון באפשרויות ההרגעה שלך. באופן דומה, ניתן להשתמש בשתלים דנטליים גם בכדי להחזיק מספר שיניים או שיניים תותבות בצורה של גשר קבוע או תותבות נשלפות. אם חסרות לך יותר משן אחת או שיש לך חשש לעלות השתלות שיניים, תוכל לדון באפשרות להחזיק את השתל כתותבת או לתמוך בו בגשר. הם יכולים להחליף שן קשת אחת ומלאה שנמשכה או הוחלפה על ידי גשר נשלף עקב פציעה או מחלה, כמו גם פריודונטיום שלם, כגון שיניים עם חללים, חניכיים או מבנים אחרים בפה.

אם השתלת שיניים אינה מתאימה לצרכיך מסיבה זו או אחרת

יתכן ויש לך אפשרות אחרת להחליף שן חסרה. אם היית צריך להתנהג מכיוון ששיניים קונבנציונליות אינן נוחות או שאתה רוצה להימנע מללבוש אותה לחלוטין, השתלות שיניים יכולות להיות בחירה טובה.

אם אתה מעוניין בהשתלת שיניים וברצונך לתכנן בדיקה אצל אחד מרופאי השיניים המובילים שלנו בפייקסוויל

פנה עוד היום למשרד השיניים שלנו או קרא עוד למידע נוסף על השתלות שיניים. האם יש לך שן חסרה או שאתה זקוק לשתל לשן שחסרה יותר משנה עקב שן שבורה?

לפני שתקבל שתל

עליך לשוחח עם האנדוקרינולוג או עם רופא המשפחה על האפשרות לקבל השתלת שיניים. מקובל כי נדרשים טיפולים נוספים כדי לספק את הבסיס הנכון להשתלות שיניים לאחר עקירת שיניים או השתלת עצם, אך הדבר אינו נפוץ בארצות הברית בשל העלות הגבוהה של רפואת השיניים והיעדר גישה לטיפול שיניים טוב בכך. אזור הארץ. ונפוץ כי נדרשים טיפולים נוספים כמו סתימות שיניים, כריתת רחם דנטאלי וכירורגיית שיניים לאחר עקירות שיניים והשתלות עצם. השתלות שיניים יכולות להימשך זמן רב יותר אם פעולת ההשתלה מתבצעת על ידי רופא שיניים מנוסה ומנוסה. עם זאת, זה יכול לקחת הרבה זמן להתקין השתלת שיניים, מכיוון שתצטרך לחכות שישה חודשים עד שהשתלים יתמזגו בעצם הלסת שלך.

מסיבה זו

אנו ממליצים לך לבחון את כל האפשרויות המוצגות במאמר זה כדי למצוא שתל בחינם, כולל השתלות שיניים בחינם במרפאת השיניים שלך או בבית הספר לרפואת שיניים. תלוי בתכנית במדינתך, ייתכן שתקבל השתלת שיניים "בחינם". המשך לקרוא כדי לברר כיצד להימנע ממחירים מופקעים של השתלות שיניים ולמצוא אותם ללא עלות. סביר להניח שתמצאו השתלות שיניים זולות יותר בעלות נמוכה משמעותית. בתי ספר לרפואת שיניים המציעים שתלים הם אופציה נהדרת, כמו אוניברסיטת אילינוי באורבנה-שמפיין והמכללה לרפואת שיניים באוניברסיטת קולומביה.

לייעוץ עם רופא מומחה מלאו את הפרטים

מידע נוסף בנושא: