יישור שיניים

לייעוץ עם רופא מומחה מלאו את הפרטים

לייעוץ עם רופא מומחה
מלאו את הפרטים הבאים >

תוכן עניינים

דילוג על בדיקת רופא השיניים – והימנעות מללכת לאורתודנט – היא אחת הדרכים הטובות ביותר ליישר שיניים בבית, על פי חברות מובילות לניקוי שיניים. ככל שיותר ויותר אנשים שואלים את עצמם כיצד להשיג שיניים ללא סוגר או Invisalign, החלקות לבית הופכות פופולריות יותר ויותר.

אם ברצונך לשפר את הטיפול ביישור שיניים

שוחח עם רופא השיניים או רופא השיניים על אפשרויות ההחזקה המוצעות. אם אתה מעוניין ליישר את השיניים עם ריטרים, שאל את רופא השיניים לגבי אפשרות זו. ניתן לומר שלשיניים ללא פלטה לוקח 12 עד 18 חודשים בממוצע להתקלף, אבל אתה צריך ללכת לרופא השיניים כדי לקבל תוכנית טיפול מדויקת יותר. העלות היא מכיסך ואתה צריך לעבור ניתוח ליישור שיניים רק כדי לזרז את תהליך חבישת הפלטה.

רופא השיניים שלך יכול לספר לך יותר על השיניים שלך

הנחיות והאם הם יתאימו לך. ד"ר רדיק יבצע בדיקה יסודית של בריאות הפה הכללית שלך, כולל צילומי רנטגן, כדי לקבוע אם הם מתאימים ביותר. כשאתה חושב על שיפור החיוך שלך, דן בשן שלך – אפשרויות הכיוון עם רופא שיניים שיעזור לך למצוא את הטיפול הטוב ביותר להשגת התוצאות הרצויות. שוחח על כך תחילה עם רופא השיניים, שכן באחריותו להציע מתיחת שיניים המתאימה ביותר לאחר בחינת מצב השיניים שלך. אם אתה שוקל להכניס שן לפה של ילדך, היכסה על ידי מחלקת האורתודונטיה של משפחת Labbe. האם אתה חושב שאולי אתה מעוניין באפשרות של בדיקת שיניים אצל רופא שיניים בקלינטונוויל, אוהיו?

אנו מציעים מגוון רחב של שירותי שיניים, כגון רפואת שיניים, יישור שיניים, השתלות שיניים ונהלי שיניים אחרים.

אם אתם מחפשים זקפה

במיוחד אם לבשתם סוגרים בעבר, ישנם רופאי שיניים המציעים שיניים תומכות נשלפות – הוראות. ישנם גם מספר שירותי ניקוי שיניים מקצועיים בניו יורק המציעים את הדרך המהירה ביותר ליישר שיניים עקומות. לפני שרופא שיניים מיומן ומורשה מגיש בקשה, כדאי לשקול אפשרות לסד מקצועי. רופא שיניים בברוקלין עשוי להציע אפשרויות אחרות ליישור שיניים, כולל סדים, השתלות שיניים, או אפילו מרווחים בשיניים, כגון הסרת שן קדמית חופפת או החלפת שן שבורה בשן חדשה.

כשמחפשים משפך

מומלץ לבדוק את המחיר אצל שניים או שלושה רופאי שיניים. בסופו של דבר אתה יכול לשלם מכיסך עבור טיפולים נוספים או עבור המערכים המעכבים את בריאות הפה שלך. לבסוף, אחד החששות הגדולים ביותר בערכות יישור שיניים ביתיות הוא שהן עלולות בסופו של דבר לעלות יותר מאשר לקבוע פגישה במתקן טיפולי שיניים. סט השיניים היישור הביתי הוא ללא ספק השיטה החסכונית ביותר להרמת שיניים בעיר ניו יורק. למרבה הצער, עם מרבית הסטים המכוונים בבית, אין לך הזדמנות לפנות לאורתודנט כדי להבטיח שהמתקנים עובדים. על פני השטח, הימנעות מביקור נוסף אצל רופא השיניים עשויה להיראות חיובית, אך אם יש לכם שיניים שאינן ישרות, עליכם להיזהר מלנסות ליישר שיניים בעצמכם ללא פיקוח של רופא שיניים או אורתודונט. אם מערך שמתאים רע אינו מסוגל ליישר שן, היבט זה של הבית הוא כיוון שיניים יכול להיות שלילי.

שן עקומה יכולה להיות בעייתית ברמות כה רבות, אך למרבה המזל ישנן מגוון דרכים ליישר אותה. אם השיניים שלך תמיד היו עקומות או אם אתה שם אותן ומתחיל לקרום אותן קצת ככל שאתה מתבגר קצת, אז יש דרך ליישר את השיניים.

חפש אפשרויות לכיוון הילוך באופן מקוון והבחירה המוחצת נעה בין פלטות מתכת מסורתיות לפלטות חדשות וברורות יותר להנחיות חדשות וברורות שניתן לרכוש באופן מקוון כערכת כיוון הילוכים או למסירה לביתך

אם אינך זקוק לטיפול ממושך ואתה מודאג מהאסתטיקה שלך, אך עדיין רוצה הרמת שיניים זולה יותר, סוגרים בלתי נראים עשויים להיות הפיתרון הטוב ביותר עבורך. בהשוואה לפלטה, ציפויים יכולים להציע את המחיר הנמוך ביותר ליישור, תלוי בכמה שיניים יש לטפל. גם אם אינך זקוק למחזורי הטיפול הארוכים יותר, עלות הפורניר למשך מספר שבועות או אפילו חודשים ניתנת להשוואה לסד מתכת באותה תקופה.

אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות כיוון שיניים

כולל ClearCorrect, Invisalign, Veneers ו- Snap Smile, ונשמח לעזור לכם לבחור את המכשיר המתאים לצרכים שלכם. בין אם אתם רוצים ליישר את השיניים בעזרת סדים מסורתיים או למצוא פיתרון חדש ליישור שיניים ללא סדים, צוות השיניים שלנו בברוקלין יכול לעזור. רופאי השיניים הקוסמטיים שלנו בברוקלין מבינים את הצרכים שלך ויכולים להראות לך את הטכנולוגיה והסוגרים האחרונים, כיצד משתמשים בהם לשיניים וכיצד ליישר את השיניים ללא סדים. אם אתה רוצה שן – טיפול כיווני, אך אינך בטוח אם הוא תואם להשתלות השיניים שלך, אנו יכולים גם לעזור לך בכך.

לייעוץ עם רופא מומחה מלאו את הפרטים

מידע נוסף בנושא: